Infolinka+420 380 427 231

O firmě

Jsme rodinná firma, která v České republice zastupuje předního světového výrobce pilových kotoučů na kov, dřevoobráběcích nástrojů, a kotoučových nožů na papír, karton a plastické hmoty. Naší základní myšlenkou je provozování vysoce flexibilní rodinné firmy s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi se schopností rychlých a spolehlivých dodávek produktů s ověřenou kvalitou. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již dvacet let.

Z historie - v lednu 1962 zahájil pan Antonio Solari, v návaznosti na dlouholetou rodinnou tradici v přesném strojírentví, výrobu nástrojů. Dnes jsou tyto aktivity přeneseny na průmyslovou skupinu STARK S.p.A. sídlící v severovýchodní Itálii v městečku Trivignano Udinese. Skupina se prezentuje na všech světových trzích a dosahuje předního postavení díky své organizaci a serióznosti, kvalitě a spolehlivosti svých produktů. Z důvodu požadavků lokálních trhů byly postupně založeny filiálky v Německu a dále pak v Brazílii, Argentině, Číně a Indii. Strategická síť distributorů a agentů slouží po celém světě i těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří se tak denně setkávají s naší profesionalitou a rychlostí. V roce 1997 společnost STARK SpA obdržela certifikaci ISO 9001. Kromě toho získal STARK SpA v květnu 2002 certifikaci Vision 2000.

Zákazníkům garantujeme odbornou péči podloženou mnohaletými zkušenostmi, technickým vzděláním v oboru, zázemím mateřské společnosti a osobním přístupem.